مرکز تخصصی انتخاب رشته در شیراز

مرکز تخصصی انتخاب رشته در شیراز

مدیران کنکور بزرگترین مرکز تخصصی انتخاب رشته توسط مهندس محمدپور در شیراز
خانه / آرشیو اخبار

مرکز تخصصی انتخاب رشته در شیراز

ویژگی های مشاوره تحصیلی مدیران کنکور

1- آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری

2- جدّیت در کار و اخراج دانش آموزان مشکل ساز

3- احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار

4 نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان

5- نظم و انضباط فوق العاده

6- برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک

7- جزوات مفهومی بسیار قوی

8- روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور

9- مهارتهای تست زنی خاص

10- آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی

11- ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان

12- بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان

13- جلسات کاهش استرس بسیار مفید

14- برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.

1- در دسترس بودن

امروز بهترین حالت مشاوره از طریق سیستم های آنلاین می باشد که بهترین حالت مشاوره این است که مشاور هر روز زمانی را به پاسخگویی به تلفن ها و آنلاین اختصاص دهند و شاگردان بتوانند به راحتی در طی هفته با مشاور خود در ارتباط باشند و نیاز نباشد برای دریافت مشاوره چندین روز منتظر باشند

2- پاسخ گویی به چت ها

یکی از آیتم هایی که مدیران کنکور را متفاوت میکند سیستم تیکت می باشد که هر زمان که سوالی برایتان پیش می آید شما می توانید مستقیما با مشاور خود چت کنید و مشاور نهایتا 4 ساعت بعد سوالتان را به صورت کاملا شفاف به شکل توضیحات کتبی برایتان توضیح می دهد.

3- تسلط به سرفصل های دروس

از جمله مهمترین ویژگی های مشاور تحصیلی مناسب این می باشد که باید به سر فصل های دروس تخصصی رشته های مختلف آگاهی داشته باشد.

برای مثال مشاور تحصیلی مناسب باید بداند کدام مبحث سخت تر و کدام قسمت یا مبحث راحت تر و کدام قسمت نیاز به پیش نیاز از فصول قبل دارد.

تمام این آیتم ها توسط سیستم سامانه هوشمند برنامه ریزی تحصیلی امکان پذیر می باشد که سیستم به صورت اتوماتیک تمام موارد را در نظر می گیرد.

این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند دانش آموز را در انتخاب بهترین سرفصل یاری کنیم.

4- تسلط به مباحث برنامه ریزی تحصیلی

یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور و برنامه ریزی هوشمند این میباشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی تسلط کامل داشته باشد.

یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود. و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی وارد می شوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمی کنم.

5- ندادن برنامه ی درسی مشترک

یکی از آیتم های خطی مهم سامانه هوشمند برنامه ریزی درسی و کنکوری مدیران کنکور این میباشد که به ازای هر دانش آموز با توجه به نوع بازدهی درسی دانش آموز برنامه ریزی منحصر به فرد آن دانش آموز داده می شود.

لازم به ذکر است که سیستم هوشمند برنامه ریزی مدیران کنکور بدلیل اینکه از شما ساعت های مشغولی و نمرات درسی را می پرسد ، براساس نیاز شما برنامه ریزی منحصر به فرد داده می شود.

در صورتی که می خواهید یک مشاور تحصیلی مناسب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد. در صورتی که این طور باشد مشخص می شود که مشاور شما برای شما زمان کافی را نمی گذارد. در واقع حتی اگر در ابتدای کار برنامه ها مشترک بود بعد از گذشت مدتی از زمان مشاوره نباید برنامه های اشخاص با یکدیگر یکسان باشد.

6- پیگیر بودن

نکته خیلی مهم این می باشد که مشاور شما پیگیر کارهایتان باشید. سعی کنید با مشاور تحصیلی ای کار کنید که حداقل در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و شما را فراموش نکند. مشاور خوب کسی است که از شرایط های فردی تک تک دانش آموزانش آگاهی داشته باشد.

7- برنامه های درسی کوتاه مدت!

نکته مهم مرکز مشاوره تحصیلی و کنکوری مدییران کنکور این می باشد که برنامه ریزی های درسی شما را برای بازه زمانی دوهفته ای چیدمان میکند که این امر باعث می شود که شما با مشاور مربوطه خود در ارتباط باشید.

در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت می دهند باعث میشود که ارتباط بین مشاور و دانش آموز از بین برود. و این موضوع به شدت در نتیجه ی دانش آموز تأثیر گذار است . در واقع مشاور شما باید در دسترس باشد که در صورتی که شما به مشکلی برخورد کردید بهترین راهکار را به شما بدهد. اگر این اتفاق بیفتد دانش آموز می تواند با کیفیت مطالعه کند. پیشنهاد من به عنوان مشاور تحصیلی این هستش که مشاور شما به صورت بازه های زمانی کوتاه مدت برنامه بدهد و این بازه ی زمانی حداکثر از 2 هفته فراتر نرود. در واقع باید شما به عنوان یک دانش آموز در بازه های زمانی کوتاه مدت با مشاور خود در تماس باشید تا در صورت لزوم مشاور تحصیلی شما بتواند تغییرات لازم را در برنامه ی درسی شما ایجاد کند.

8- تسلط به مباحث انگیزشی

یکی از مهمترین فاکتور های مرکز مشاور تحصیلی و کنکوری مدیران کنکور این میباشد که به دانش آموزان خود امید و انگیزه برای ادامه ی کار می دهد به این دلیل که دانش آموز در بازه زمانی مشخصی نمودار پیشرفت خود را بصورت آنلاین مشاهده می کند و انگیزه دانش آموزان را به تلاش بیشتر مهیا می گردد. در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و بتواند انگیزه ی ادامه ی کار را در دانش آموز ایجاد کند.

نکات پایانی!

تمام این موارد نکاتی بودند که سعی شد در این مقاله خدممتون ارائه شود که در انتخاب مشاور خود دقت نمایید و مرکز تخصصی مشاور کنکوری و تحصیلی مدیران کنکور تمام آنها را دارا می باشد.

در پایان باید چند نکته رو خدمت دانش آموزان و اولیای محترم عرض کنم و اون این هست که زمانی که برای مشاوره تحصیلی به شخصی مراجعه می کنید انتظار معجزه کردن از آن شخص نداشته باشید چونکه تا زمانی که دانش آموز حرکت نکند و خود دانش آموز احساس نیاز نکند این اتفاق نخواهد افتاد.

اولیای محترم سعی کنند با مشاور تحصیلی دانش آموز خودشون در تماس باشند و از ایشون در انجام برخی موضوعات راهنمایی دریافت کنند تا دانش آموزان به صورت کامل از شرایط مناسبی برخوردار باشند.

توصیه ای که مرکز تخصصی مشاوره کنکور و تحصیلی مدیران کنکور به عنوان یک مرکز مشاور تحصیلی موفق به شما اولیاء دارد این هست که حتمأ قبل از تهیه ی کتاب ها و لوح های کمک آموزشی با مشاور تحصیلی خودتون مشورت کنید تا بهترین راهکار ها را به شما بگوید.

در صورتی که احساس نیاز می کنید و می دانید که یک همراه در کنار خود نیاز دارید که نقشه ی راه را در دست داشته باشد، شخصی که چندین بار این مسیر را با دانش آموزان مختلف طی کرده ، هرچه زودتر با مشاور تحصیلی خود منطبق بشید چونکه بسیاری از دانش آموزان در نیمه دوم سال به سوی مشاوران می آیند که آن موقع کمی کار سخت میشود. پس سعی کنید از ابتدای سال با مشاور در تماس باشید تا مشاور تحصیلی شما بتواند بهترین راهکار ها را برای از بین بردن عادات اشتباه شما داشته باشد.